Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie

 

Hudební skupina Allegro Band: 

Hudební skupina byla založena v roce 1993 v jihočeském Táboře. Kapelou prošlo několik výborných muzikantů. Někteří s muzikou skončili, jiní hrají dál v jiných seskupeních, především v táborských kapelách.

V současné době hraje skupina Allegro Band v této sestavě. 

 

Aktuální obsazení:

 

 

 

20180908_132437.jpg Eva " Ewelína " Novotná: V dětství, hra na housle a kytaru. Zpívala v různých pěveckých sborech, spolupráce  se  skupinou  Rubikon.  Nyní jako zpěvačka, vokalistka a doprovod na Orffovy hudební nástroje.

 

 

 

 

ja1.jpgPavel " Svaťa "  Svatek: Vystudoval Vojenskou hudební konzervatoř v Roudnici nad Labem. Od roku 1991 - 2009 člen Posádkové hudby Tábor. Nástroje: Fagot, klarinet, saxofon, baskytara, klavír. Působil v několika kapelách: InSiDE, Atlantic, Alfa. Nyní v hudební skupině Allegro Band jako zpěvák, hráč na baskytaru, klávesy, arange,průvodní mluvené slovo.

 

 

 

standa1.jpgStanislav " Stenley "  PetrůOd dětství, zpěv hra na klavír, klarinet, saxofon a kytaru. Praxe ve vojenské posádkové hudbě. Spolupráce s různými hudebními skupinami, dechovými a tanečními orchestry: Vysočina, Rolnička, Vega, Midi music band a další Zakladatel hudební skupiny Allegro Band. Nyní jako zpěvák, hráč na klávesy, saxofon, klarinet, arange, průvodní mluvené slovo. Manager a šéf kapely Allegro Band